Tradiciniai medžiokliniai prožektoriai


Prožektoriai skirti apšviesti medžiojamus objektus tamsiu paros metu. Jų skleidžiamas koncentruotas šviesos srautas pakankamai apšviečia objektus 100 m. atstumu.

Šviesos šaltinis - mažagabaritinė halogeninė lempa. Prožektoriai maitinami aštuoniomis plokščiomis baterijomis, sudėtomis į specialią dėžutę arba kompaktišku akumuliatoriumi. Akumuliatorių įkrovimui prožektoriai komplektuojami įkrovikliais.

Priklausomai nuo tvirtinimo detalių, medžioklės prožektoriai skirti lygiavamzdžiams arba graižtviniams šautuvams. Tvirtinimo konstrukcija leidžia lengvai ir patogiai pritvirtinti prožektorių prie šautuvo.

Visos pagrindinės prožektorių detalės - metalinės, padengtos korozijai atspariomis dangomis. Prožektorius ir jo sudedamosios dalys sudedamos į specialius dėklus, kuriuos medžiotojas gali prisitvirtinti prie diržo.

 


  PO-1B

Prožektorius lygiavamzdžiui šautuvui. Tinka tiek lygiagrečiam, tiek ir vertikaliam vamzdžių išdėstymui. Maitinamas aštuoniomis plokščiomis baterijomis, sudėtomis į specialią dėžutę.


  PO-1A

Prožektorius lygiavamzdžiui šautuvui. Tinka tiek lygiagrečiam, tiek ir vertikaliam vamzdžių išdėstymui. Maitinamas kompaktišku 8 V akumuliatoriumi. Pridedamas įkroviklis. Prožektorius ir akumuliatorius įpakuoti į specialius dėklus.


  PO-2B

Prožektorius skirtas graižtviniam šautuvui. Tvirtinamas specialiu kronšteinu prie šautuvo vamzdžio. Komplekte prožektorius su laikikliu ir maitinimo dėžute įpakuoti į specialius dėklus.


  PO-2A

Prožektorius skirtas graižtviniam šautuvui. Tvirtinamas specialiu kronšteinu prie šautuvo vamzdžio. Komplekte: prožektorius su laikikliu, 8 V akumuliatorius, įkroviklis ir specialus dėklas akumuliatoriui bei prožektoriui.


  PO-3A-30; PO-3A-26

       

Prožektorius skirtas graižtviniam šautuvui su specialiu tvirtinimo laikikliu prie optinio taikiklio 30 mm arba 26 mm skersmens. Komplekte: prožektorius su laikikliu, 8 V akumuliatorius, įkroviklis ir specialus dėklas akumuliatoriui bei prožektoriui.


 Atsarginės dalys

 

  • Laikiklis tvirtinimui prie graižtvinio šautuvo  vamzdžio - PO-2L;

  • Laikikliai tvirtinimui ant medžioklinių šautuvų optinių taikiklių: taikiklio skersmuo 26 mm - PO-3L-26 ;  taikiklio skersmuo 30 mm - PO-3L-30;

  • Lemputės su specialiu laikikliu: 6,3 V arba 12 V;

  • Pajungimo laidas.

 


 

  • Akumuliatorius 8V;

  • Akumuliatoriaus pakrovėjas.


 

 PANAUDOTŲ BATERIJŲ SURINKIMAS: 

Už švaresnę, sveikesnę aplinką, kad joje gyventi būtų kuo patogiau ir saugiau.  

Suirdamos baterijos į aplinką išskiria toksines medžiagas, sunkiuosius metalus, rūgštis, kurios gali pakeisti dirvožemio sudėtį, nudeginti augalų lapus, gyvūnų odą. Iš aplinkos nuodingosios medžiagos gali patekti į maistui auginamus augalus, būti išplautos į vandens telkinius, o iš čia išmestose baterijose esantis švinas, gyvsidabris, nikelis kadmis gali patekti į gyvūnų ir žmonių organizmus ir taip padidina tikimybę susirgti. 

NEMESKITE PANAUDOTŲ BATERIJŲ Į APLINKĄ , atneškite į UAB TIKMA Vilnius, Kalvarijų 125, 2 korp.

UAB „Tikma“ užtikrina, kad organizuojamoje baterijų atliekų surinkimo sistemoje surinktos atliekos yra perduodamos įmonei, turinčiai teisę tvarkyti šias atliekas.

Nauja medžioklinių prožektorių linija

Šautuvų dėklai

Dėl kainų ir prožektorių įsigijimo prašome kreiptis iinfo@tikma.net

Kontaktiniai duomenys >>

 

 

Apie mus  I  Produktai  I  Kontaktai

 

Nebrangiai išnuomojame patalpas gamybai arba sandėliavimui (195 m2) ir
ofisui (35 m2) Vilniuje, Kalvarijų 125. Daugiau >>

Copyright © 2006   UAB "TIKMA"    All rights reserved